Yağmur Suyu Drenajı

endüstriyel mutfak süzgeci

Yağmur yağdığında caddelerde ve sokaklarda su birikmesinin önleyen yağmur suyu ızgarası metal, polikarbon ve polietilen olmak üzere üç farklı malzemeden üretilmektedir. Zemin kotu ile aynı kotta monte edilen ızgaralar açık hava şartlarına maruz kaldıkları için korozyona ve kimyasal aşınmaya karşı dayanıklı olarak üretilirler. Bu ürünü https://karakoydrenaj.com/urun-kategori/yagmur-suyu-izgaralari adresinden inceleyebilirsiniz.

Toprak üstü, parke taşı, asfalt, beton zeminde uygulanabilen ızgaralar yağmur suyunu biriktirmeden tahliye eder. Izgara tasarımı sayesinde her noktadan suyun tahliyesini gerçekleştiren yağmur suyu ızgaraları minimum 5 mm kalınlığında maksimum istenilen kalınlıkta üretilmektedir. Bina girişinde, cadde kenarında, kaldırım etraflarında, parklarda ve sokaklarda kullanılan yağmur suyu ızgaraları aynı zamanda su birikmesi nedeni ile ömrü kısalan zemin kaplamasının da ömrünü uzatmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Süzgeçleri

Mutfaklarda su birikmesini önleyen ve çalışma ortamı konforunu artıran endüstriyel mutfak süzgeci AI 304 malzeme kullanılarak üretilmektedir. Mutfak içinde oluşan asidik özellikteki suyun tahliye edilmesini sağlayan süzgeçler aynı zamanda korozyona e kimyasal aşınmaya karşı dayanıklı ve paslanmaz özelliklere sahiptir. Bu özellikleri ile uzun yıllar kullanabileceğiniz süzgeçler mutfak hijyenini de artıran unsurlardır.

Mutfağın daha temiz bir mutfak olmasında en önemli etken olan mutfak süzgeçleri seçiminde mutfak alt yapı tesisatının ölçülerine dikkat edilmelidir. Bağlantı ağız genişliğine göre üretilmiş ve aynı geometrik özelliklere sahip olan süzgeçler ile maksimum sızdırmazlık sağlayabilirsiniz. Mutfak zemini ile aynı kotta montajı yapılan süzgeçlerin ortalama kullanım ömürleri 20 yıldır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir