Videowall Çözümleri

Gelişen teknolojisinin kiosk fiyatları açısından da uygun seçenekli video wall çözümleri, herhangi bir şirketin imajını geliştirebilecek şık ve ilham verici bir ortam yaratmanın en eksiksiz yolunu sunar. Kurumsal imajınızı güçlendirmek için Kiosk’un geliştirilmiş versiyonu olan video wall çözümlerini seçebilirsiniz.

Video Wall sistemleri, şirketlerin ve kuruluşların, olağanüstü görsel etki sağlamak üzere tasarlanmış her boyutta ve formda tuvaller kullanarak dikkat çekmelerini sağlar. Unutulmaz resimlerin ustaca kullanılması kurumsal kimliği destekleyebilir ve temel mesajların etkisini artırabilir.

Sofistike ve özelleştirilebilir video duvarı çözümleri, ürün tanıtımı, reklam ve şirket duyuruları için kullanılabilecek geniş, canlı ve unutulmaz görseller gerektiren alanlar için idealdir ve konser ve spor etkinliklerinin canlı yayınlarını sunabilir.

İdeal Kullanım Alanları

Mağazalar

Dev ekranlı duvarlar, müşteriler için herhangi bir alanı büyük bir cazibe merkezine dönüştürebilir ve özellikle giyim mağazaları için çok uygundur.

Alışveriş merkezleri

Video duvar uygulamaları geniş, açık alışveriş alanlarında odak noktası sağlayabilir.

TV Stüdyoları

Video duvar uygulamaları, 2000’li yılların başından beri TV stüdyolarında dinamik zemin olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Hastaneler

Büyük ölçekli kurulumlar Videowall fiyatlarıda bu kurumlar için uygun olduğundan, hastanelerde daha çekici alanlar oluşturmak ve çok sayıda hasta ve ziyaretçiye bilgi sağlamak için kullanılır. Www.eio.com.tr/videowall-fiyatlari web adresinden de fiyat ve ürün bilgisine ulaşabilirsiniz.

Resepsiyonlar ve Lobi Alanları

Video duvarı çözümleri, konferanslar ve etkinlikler için vazgeçilmez mekanlar haline gelen otellerin yüzünü değiştirebilir.

Fuarlar ve Defileler

Video duvarları, büyük ölçekli etkinlikler için zemin hazırlamaya son derece uygundur. Ticaret fuarları, defileler ve kültürel performanslar özellikle büyük sergileme kurulumlarından faydalanır.

Özel Promosyonlar ve Etkinlikler

Video duvarları her türlü tanıtım etkinliğini desteklemek için içeriye veya dışarıya yerleştirilebilir.

Büyük Alanlar İçin Reklam ve Bilgi

Video wall sistemleri, kamuya açık alanlarda veya reklam ve diğer mesajları sunmak için yoğun caddelere bakan binalara yerleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir