Tutkallı Bloknot Modelleri

A4, A5, A6 formlarında üretimini yaptığımız Tutkallı Bloknot modelleri kolay taşınabilen, kullanımı kolay olan not defterleridir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak minimum 50 yapraklı olarak üretimini yapmış olduğumuz bloknotlar 1. Sınıf hamur kullanılarak üretilen 80 gr yaprak ağırlığına sahip olup isteklerinize göre çizgili, kareli veya çizgisiz olarak üretilmektedir.

Kapaksız alt karton tasarımlara sahip oldukları için taşınması ve kullanımı da oldukça kolaydır. İstenilen renklerde üretilebilen, özel not alma alanları bırakılarak kullanıcılar için pratiklik oluşturan bloknotlar dikkat çekici dizaynı ve renkleri ile reklam ürünü olarak kullanılabilmektedir.

Bloknotlar dışında sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz karton çanta baskı ürünlerini de reklam ürünü olarak kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin ürünlerini taşımaları için kullanacağınız karton çantalar için özel baskılar yatırabilir, firmanızın bilgilerinin karton çanta üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz. 230 gram ağırlığına sahip olan, Amerikan Bristol Mat veya parlak selefonlu olarak iki farklı özellikte üretilen karton çanta baskısı için sitemizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İp kulplu, karton tabanlı çanta modelleri özellikle optik sektörü, kuyumcular, mağazalar gibi sektörlerde yoğun kullanılan, bu sektörler dışında da tercih edilen çantalardır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda her renk ve desen için özel tasarımla yaparak baskısını yapacağımız çantaları sitemizden istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. Sipariş sayınıza göre özel fiyat teklifi alabilir, çantalar ile müşterilerinize kendilerini özel hissettirebilir ve reklamlarınızı daha ekonomik bütçeler ile yaparak bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir