Steam Ücretsiz Oyunlar

oyun haberleri

Steam oyun platformu her geçen gün kitlesini genişletmeye devam ediyor. Özellikle genç neslin ve oyun 2tutkunlarının yakından takip ettiği platformda seneler içersinde bedava olan popüler ücretsiz steam oyunları dendiğinde oyunseverlerin yakından takip steam oyunları gençlerin ilgisini çekmektedir.

Teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeni çıkan teknoloji haberleri ile kendinizi güncelliyorsanız hoşunuza gidecek popüler birkaç ücretsiz steam oyunu ve içeriklerine beraber göz atalım:

Friday The 13th: Killer Puzzle

Daha önce Slayaway Camp oyunuyla gönülleri kazanmış olan Blue Wizard Dijital firması yine kendi içerikleriyle uyuşan ve oyun haberleri ile oyuncuların gündemine düşen yeni oyunu için lisansını almıştır. Steam üzerinden ücretsiz oynanabilen bu oyunda Jason isimli puzzle karakterini siz kontrol ediyor. Bazı bulmacaları çözümleyerek insanlarla savaşıyorsunuz.

Darwin Project

Oyun dünyasına ilk girişinde tanıtım ve oyunun denenmesi amaçlı alfa ve beta test sürümlerinde pekçok oyun severe ücretsiz denetilen bu oyun bir süre sonra steam üzerinden paralı bir şekilde oynanmaktaydı. Toplam 10 oyuncu ile karlı bir mekan seçimi yapılarak ve belirli bir harita üzerinde yer arayıp rota takibinde bulunan hem de oyuncu olduğunuz heyecan verici ve ilgi çekici duran bu oyun zaman sonra şimdi ise steam üzerinden kullanıcılarına ücretsiz sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir