Evinizde Yaşadığınız Tesisat Sorunları Gözünüzü Korkutmasın

Sıhhi Tesisat İşleri Nelerdir? Banyo, mutfak, lavabo batarya ve armatörleri, ankastre musluklar, çamaşır makinesi muslukları, taharet muslukları, fotoselli- elektronik bataryalar ve musluklar tesisatçıyı ilgilendiren konulardır. Bu konularda yaşadığınız problemlerde Ankara tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Petek Temizliği Yaptırarak Isınma İçin Daha Az Ücret Ödersiniz

Eğer petekleriniz yeterince ısıtmıyor ise, petek temizliği için vakit gelmiş demektir. Sudaki kireç nedeniyle peteklerin içi ve tesisat boruları zaman içinde kireç bağlar. Ankara Petek Temizleme makine ve uygun kimyasal kullanarak petekler içindeki tortu, çamur ve kireci temizler. Bunun sizlere en büyük faydası artan ısınma performansıdır. Tortu katmanları petek iç yüzeyini kapladığında, sıcak suyun iletimi zor olur. Kombi ekonomik modda çalışmamaz ve sürekli en yüksek seviyede çalışmasını sürdürür. Bu nedenle yüksrk faturalarla karşılaşmış olursunuz.

Tıkanıklıklar Herhangi Bir Yeri Kırmadan Kolaylıkla Açılabilir

Tıkanıklık evdeki tüm giderlerde oluşabilir. Yağlı yemek artıkları mutfak lavabosu giderini tıkayabilir. Biriken saçlar banyo küvet giderini tıkayabilir. Kadın pedi, suda çözünmeyen tuvalet kağıtları tuvalet giderlerinde tıkanmaya yol açar. Ankara tıkanık açma, gider temizleme işlemleri kameralı sistemler ile giderdeki sorunlu yer tespit edilerek yapılır ve herhangi bir kırma işlemi olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir