Duvarlarınızda Canvas İnceliği

canvas tablo

Son yıllarda evimizin her köşesinde bizi anlatan tablolarla süsler olduk. Özellikle dekorasyon denince akla ilk gelen Canvas Tablo çalışmalarıdır. Firmamız Candan Ofset Matbaacılık ve Reklamcılık sizlere birinci sınıf ürün hizmeti sunmaktadır. Birikimi ile gelişmiş uzman kadrosu her zaman kontrollü ve itinalı çalışmaktadır. Şunu belirtmek isteriz ki ürünleriniz Mimaki adında çok kaliteli bir baskı makinesi tarafından baskılanır. Bu makine sayesinde resimler canlılığını ve parlaklığını korumaktadır. Tabloların kenar kısımlarında resim devamlılığı söz konusu olduğundan çok detaylı çalışılmaktadır. Özellikle tablo kenarlıkları standart ölçü olarak yapılmaktadır. Standart ölçü kalınlığı ise 3 santimetredir.

Firmamız kişiye özel tablo konusunda da oldukça başarılı bir işçilik çıkarmaktadır. İstediğiniz boyutta, istediğiniz şekilde tablo tasarımı yapılmaktadır. Özel tablo çalışmalarında kolaj detayı çok istek alan ürünlerden biridir. Seçmiş olduğunuz resimleri tarafımıza ulaştırdıktan sonra, tablonuzun yapımına başlanmaktadır.  Kişisel olarak bir seçeneğiniz yoksa sizin için düzenlediğimiz galeriye bakabilirsiniz. Buradan zevkinize en uygun tabloyu oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizin fiyatları da her bütçeye uygun olarak müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Ödeme olarak kredi kartına taksit seçeneği bulunmaktadır. Ürün kalitelisi iyi olduğundan ürettiğimiz tablolar beğeniyle kullanılmaktadır.

Kanvas tabloürününüzden memnun kalmadığınız takdirde size geri dönüş yapılacaktır. Ürünlerimiz garanti kapsamında olduğu için ürünler sıfırdan yapılabilmektedir. İsterseniz paranızı da iade alabilmeniz mümkündür. Firmamız ülkemizin her yerine ücretsiz olarak kargo hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir