Doğru Fotoğrafın Sırları

Güzel bir fotoğraf karesi yakalamak oldukça zahmetlidir. Ama işin püf noktalarını bilinirse bu zahmetli iş daha kolay bir hale gelebilir. Güzel bir kare yakalamak için çeşitli objeleri bir araya getirmek gerekir. Doğru an ve doğru ışık ile güzel bir fotoğraf ortaya çıkabilir. Önemli olan doğru anı yakalamak ve doğru ışığı bulmaktır.

Onur Kuru doğru fotoğraf konusunda görebileceğiniz en iddialı fotoğrafçılardan. Özellikle otel fotoğrafçılığı konusunda deneyimi ile adını duyuran Onur Kuru Profesyonel Otel fotoğrafçısı olarak hizmet vermektedir. Onur Kuru’nun muhteşem fotoğraflarını sizin oteliniz için çekmesini istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Onur Kuru Fotoğrafçılık

Onur Kuru Fotoğrafçılık başta otel fotoğrafçılığı olmak üzere fotoğrafçılık sektöründe hizmet vermektedir. Antalya Otel fotoğrafçısı olan Onur Kuru aynı zamanda drone, yiyecek- içecek ve ürün fotoğraflama alanlarında da deneyimi bulunmaktadır.

Onur Kuru Fotoğrafçılık doğru bir fotoğraf bir karesi yakalamak için her zaman anı yakalamak gerektiğine inanır. Bu da beraberinde ritmi hissettirmeyi gerektirir. Doğru an içten hissedilen bir ritim ile güzel bir fotoğraf karesi elde edilebilir.

Güzel bir fotoğraf karesi için ışık kadar önemli olan nokta da bakış açısıdır. Bazen bir kareye farklı bir açıdan bakarak daha enteresan bir görüntü elde edilebilir. Bu yüzden fotoğrafa bakış açınızı her yönden deneyin ve kendinizi sınırlandırmayın. Çünkü fotoğraf çekmek sanattır ve sanatta tek bir doğru yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir