Biladim Teknik Eğitim Merkezi

İnsanların temel hak ve özgürlüklerinde biri eğitim hakkıdır. Eğitim alabilmek bir insan için oldukça önemlidir. Hele ki bu eğitim insanın ilgi alanlarından biri olduğunda. İnsanların daha çok yatkın oldukları ve merak ettiği alanlarda eğitim almak isterler. Biladim Teknik Eğitim de siz değerli öğrencileri ilgilendikleri teknik alanda kurslar vermektedir.

Birçok teknik alanda öğrencilerine hizmet sağlayan Biladim Teknik Eğitim Merkezi birçok kursu içinde barındırmaktadır. En çok ilgi duyulan kurslar arasında ise 3D Max kursu gelmektedir. Biladim Eğitim merkezinde makine, mimari, inşaat, grafik, web tasarımı ve yazılım, kariyer ve İngilizce alanlarında eğitim verilmektedir.

Biladim Teknik Eğitim Verilen Kurslar

Biladim Teknik Eğitim Merkezi’nde makine alanında bir sürü çeşitte kurs verilmektedir. Makine alanda verilen en popüler kurs genellikle Autocad kursu olmaktadır. Makine alanında verilen diğer kurslar Solidworks, SolidCam, Ansys, Fluent CFD, Matlab, İnventor, Cad Cam Cnc ve teknik resim kurslarıdır.

Mimari alanda verilen kurslar ise 3D max, V- Ray görselleştirme, Archiad, Photoshop, Sketchup, Reyit, Reyit MEP Elektrik- Mekanik, İç Mimari ve Dekorasyon, Rhinoceros, Maya After Effects, İç Mimarlık, Mimari Teknik Resim, Güzel Sanatlar Hazırlık kurslarıdır.

 

Makine, Mimarlık, yazılım, İngilizce ve daha birçok alanda teknik bilgiye sahip olmak istiyorsanız sizin için en doğru adres Biladim Teknik Eğitim. Sizler de muhteşem bir eğitim almak istiyorsanız Biladim Teknik Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir