Almanya Aile Birleşimi Vizesi

almanya konsolosluğu

Almanya’da yaşayan yakınlarınızın yanını aile birleşimi vizesi ile göç etmeniz mümkündür. Bunun için Almanya aile birleşimi vizesi başvurusu yapılmalı ve başvuru işlemleri için de idata firmamızdan randevu almalısınız. Konsolosluk adına tüm başvuru süreçlerini firmamız yürütmektedir. Karar verme yetkisi ise Almanya Konsolosluğu’na aittir.

 

Aile birleşimi vizesi yalnızca evliliklerde geçerli değildir. Bunun yanında Almanya’da yaşayan reşit olmayan çocuğunuzun yanına gitmek için de bu vize türüne başvurmalısınız. Bunun için Almanya Konsolosluğu başvuru kabul etmemektedir. Vize ücreti ile başvurular İdata firmamıza yapılmalıdır. Bunun için basit düzeyde Almanya biliyor olmanız şart. Başvuru evrakları ve konsolosluk mülakatlarında her şeyi hazırlamanız önemlidir. Almanya’da yaşayan yakınızın en az 1.300 Euro gelire sahip olması da istenen şartlar arasındadır.

Yeni evlilerin düğün fotoğraflarını yanına almaları almanya vizesi için istenen şartlardan biridir. Almanca yapılacak olan mini mülakat için ön hazırlık yapmanızda fayda vardır. Tüm bunlar ve Almanya vizesi hakkında diğer bilgilere sitemizden sahip olabilirsiniz. Bize müşteri hizmetleri üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir