Ağzın İncisi Dişler

Ağız ve diş sağlığı denildiğinde akla çene cerrahı getirmektedir. Birkan Özkan Klinik tarafından, sizlere sunulacak ağız ve diş sağlığı hizmeti ile sağlıklı günlere kavuşacaksınız. Diş, vücudun tamamını etkileyen bir organdır. Sağlıklı olması, vücudun selameti açısından oldukça önemlidir.

Çene Estetiği Üstüne Ehliyet

Klinik yapımız içerisinde, en iyi hizmeti sunmak gelir. Uzman ve aynı zamanda akademisyen kimliği ile Doç. Dr. Birkan Taha Özkan, klinikteki önderliği ile hizmetlerimize yön veriyoruz. Alanlarında uzman diş teknisyenleri ve cerrahlarımız ile sizlere hizmet vermenin ayrıcalığını tadıyoruz.

Kliniğimizde, dişlerin beyazlatılması işleminden, estetiğine kadar birçok tedavi gerçekleştirilmektedir. Sizlere gülüş tasarımı hizmeti de sunuyoruz. Diş dolgusunun her türü, estetik görünüşlüsü dahi gerçekleştirilmektedir. Mersin diş hekimleri arasında önemli bir yere sahip kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

İmplant ve Diş çekimde Hassasiyet

Kanal tedavisi üstüne uzman bir yapımız bulunuyor. Sizleri dişsiz bırakmak diye hekimliğe ters bir uygulamayı kesinlikle tasvip etmiyoruz. Amacımız dişin kurtarılmasıdır. Zira gerçek diş, her zaman en iyisidir. Onu nasıl kurtarırızı iyice tetkik edeceğiz. Sonrasında size hizmet noktalarının planını aktaracağız. Bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir