Adisyon Sistemi Nasıl Çalışır?

Ülkemizde çoğu işletmede bulunan adisyon sistemi artık sipariş sistemi olarak bilinmektedir. İşletmelerin daha modern görünmesini sağlayan ve işlerin belirli bir planda yürütülmesini sağlayan bu sistemin nasıl çalıştığını biliyor musunuz?

İşletmelerde elektronik araçlarla bağlantılı olan bir sistem firmalar tarafından kurulmaktadır. Bu sistemler haberleşme usulü ile çalışmaktadır. Restoran otomasyon sistemi garsonların yapmış olduğu işleri teknolojik aletlere yüklenmiş olan yazılımlar ile birlikte bu işi yürütmesidir. Bu sistemler belirli bir proğram dahilinde çalışmaktadır.

Bu yazılımlar işletmenin çeşidine göre hazırlanmaktadır. Cafe, cinema yer ayırtma, restoran, fast-fost mekanları gibi bölümlere ayrılmaktadır. İşletmelerin sunmuş olduğu yiyecek ve içeceklere göre proğram yapılmaktadır. Detaylı bilgi için www.robotpos.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Restoran Haberleşme Sistemi

Adisyon sistemleri birbiriyle haberleşen araçlardan oluşmaktadır. Tabletler üzerinden alınan siparişler veri tabanına kaydederek siparişlerin belirli bir düzende çalışmasını sağlar.

Restoran haberleşme sistemi belirli bir program dahilinde çalışmaktadır. Yazılımın verdiği imkanlar dahilinde özellikler sunar.

Adisyon Sistemlerini Kim Kurar?

 

 

Ülkemizde bir çok adisyon sistemi kuran firma bulunmaktadır. Bu firmalar işletmenizin durumuna ve sunduğu imkanlara göre yazılımları hazırlar. Hazırlanan bu yazılımları tablet, telefon gibi elektronik ürünlere yüklenir. Bu ürünlerin birbiriyle bağlantısı sağlanır ve sistem çalışmaya başlar.

Sizin de yiyecek veya içecek işletmeniz varsa ve sipariş ile çalışıyorsa bu sistemi işletmenize kurarak işletmenizin daha modern ve kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu sistemleri kaliteli adisyon veya restoran otomasyon sistemleri kuran firmalara yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir